KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 14246279
nr 1424 6279
Kopparstick
Kung Karl X Gustaf, 1600-tal, oramad. Bildmått: ca 17,5x13,5 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 19:48:29
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)